Usługi Instalacyjno-Sanitarne Mirosław Puczkarski

Pompy ciepła

Energooszczędne i ekologiczne pompy ciepła jako ogrzewanie dla domu

Ekologiczne a zarazem energooszczędne pompy ciepła stają się co raz popularniejszym sposobem zapewnienia ciepła w domu.Chcą nadążyć za nowoczesnymi technologiami Nasza firma ma w swojej ofercie doradztwo jak i wykonanie instalacji opartych na tych urządzeniach.

Wykonujemy instalacje całych systemów ogrzewania opartych na pompach ciepła jak i montaże samych pomp ciepła. Wsród oferty montażu znajdą państwo szeroka gammę wyboru tych ekologicznych urządzeń. Montujemy urządzenia takich znanych marek jak; Viessmann, Ecotherm, Valliannt, Clima Komfort oraz pozostałych.

Do każdej instalacji pompy ciepła podchodzimy indywidualnie, po przedstawieniu klientowi projektu instalacji ogrzewania opartych na pompie ciepła, doradzamy przy wyborze odpowiedniej pompy ciepła.

Ważnym czynnikiem przy montażu pompy ciepła jest wybór źródła dolnego w przypadku pomp ziemnych oraz odpowiednie rozłożenie czynnika przewodzącego ciepło.

Wykonujemy Nasze usługi przeprowadzając niezbędne obliczenia, bez realizacji projektu nie podejmujemy się montażu pomp ciepła ziemnych.

W Naszej ofercie znajdą państwo również pompy ciepła typu powietrze-powietrze. Jest to najmniej zawansowany system, pomimo tego wydajny chociaż nie tak samo jak pompy ciepła ziemne. Wybór odpowiedniego typu pompy ustalamy po kontakcie osobistym.