Usługi Instalacyjno-Sanitarne Mirosław Puczkarski

Ogrzewanie podłogowe

MvP™ -Nowoczesne instalacje ogrzewania podłogowego

Nasza firma działa również w sektorze montażu ogrzewania podłogowego. Instalujemy ogrzewanie oparte na systemach wodnych. Realizujemy projekt ogrzewania zgodnie z wytycznymi klienta i zgodny z normami.

Na życzenie klienta realizujemy systemy ogrzewania podłogowego z możliwością odcięcia ogrzewania w nieużywanych pomieszczeniech co niweluje wysokość rachunku za ogrzewanie w sezonie. Doradzamy przy wyborze odpowiedniego sprzętu grzewczego tj. kotła adekwatnego do instalacji i powierzchni grzewczej.

Instalujemy systemy ogrzewania podłogowego stosując materiały renomowanych firm systemów grzewczych min; Keller.

Doradzamy przy wyborze odpowiedniej wylewki oraz nadzorujemy proces wylewki betonowo-cementowej. Zapobiegając tym samym podstawowym błędom popełnianym przez budowlańców. Zajmujemy się także konserwacją instalacji ogrzewania podłogowego oraz naprawami instalacji obsługującymi tą technikę grzewczą.

Naszą ofertę kierujemy do osób, firm budujących budynek od podstaw w celu zastosowania ogrzewania.

Ogrzewanie podłogowe ma w sobie wiele zalet, wśród najważniejszych można wymienić łatwość w dekoracji wnętrz pomieszczenia pozbawionego grzejników. Również wydajność instalacji podłogówki jest wysoka przy zastosowaniu odpowiednich materiałów na posadzkę. Przyjemne odczucia kiedy stąpamy po ogrzanej podłodze lub odpoczywamy sobie leżąc przed kominkiem będą dla nas kolejnym potwierdzeniem co do słuszności wyboru ogrzewania podłogowego jako zwieńczenia instalacji ogrzewania.