Usługi Instalacyjno-Sanitarne Mirosław Puczkarski

Instalacje Kanalizacyjne

MvP™ Instalacje Kanalizacyjne

Nasza firma specjalizuje się w montażu, projektowaniu i modernizacji systemów kanalizacyjnych. 

Nasza oferta usług instalacji kanalizacyjnych skierowana jest zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Wykonujemy instalacje kanalizacyjne w budynkach użyteczności publicznej(galerie, muzea, pałace), firmach oraz domostwach jedno i wielorodzinnych(bloki, kamienice).

Dla nowopowstałych budynków wykonujemy projekty kanalizacji, od syfonu aż po ujście do miejskiej sieci kanalizacyjnej lub szamba. Wykonujemy systemy kanalizy do ukrycia pod tynkiem lub systemy odkryte do zabudowy wedle życzenia klienta. Nasze systemy kanalizy zachowują zgodność ze standardami, otrzymują państwo zaprojektowane i wykonane krótkie kanały wraz z odpływem grawitacyjnym. A wszystko to bez potrzeby używania pomp do przepompowywania nieczystości. Przy wykonaniu instalacji stosujemy możliwie jak najlepsze i wydajne materiały.

Wśród naszych usług instalacji kanalizacyjnych znajdą państwo również możliwość stałej konserwacji i udrażniania swoich systemów kanalizacyjnych.

Również przy wymianie sedesu czy umywalki służymy pomocą przy zakresie doprowadzenia kanalizacji do nowej umywalki, wanny, brodzika oraz pozostałych urządzeń wymagających odpływu nieczystości. Pomagamy także przy adaptacji nowych urządzeń lub zmiany położenia urządzeń w twojej kuchni lub łazience. Nasze instalacje kanalizacyjne robimy na wymiar indywidualnie dla każdego klienta na miejscu.

Estetyczne i fachowe wykonane przez naszą firmę instalacje kanalizacyjne, raz dobrze wykonane, zapewnią państwu spokój na długie lata. Wszystko to w trosce o twoje zdrowie i higienę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!